Podczas kilku moich ostatnich wypraw do popularnego marketu budowlanego moją uwagę przykuły niedrogie i nieprzyzwoicie wręcz proste regały. Meble te oczami wyobraźni widziałem już w mej zagraconym schowku piwnicznym. Starczy powiedzieć, że były to wręcz idealne regały do piwnicy, które wreszcie pomogłyby mi utrzymać w niej porządek.

W pierwszej kolejności mój wzrok przykuły bardzo kolorowe plastikowe półeczki. Lekkie, estetyczne i łatwe w montażu, a do tego elegancko zapakowane w poręczne kartony. Niestety obawiałem się o ich trwałość. Oglądając drewniany regał wbiłem sobie w palec pokaźną drzazgę i to traumatyczne przeżycie zakończyło moją przygodę z drewnem. Wybór padł więc na meble metalowe, jednak co trwałość, to trwałość. Kupiłem je.

Nowe mebelki, choć to nie najlepsze określenie, dość dobrze prezentują się teraz ze stertą pudeł poukładanych na nich. Wszystkie moje problemy z nieporządkiem odeszły w przeszłość. Pomyślałem sobie nawet, że nie byłoby złym pomysłem wstawić takie same regały do garażu. Jedynym problemem pozostawał fakt, że mieszkam w bloku i najnormalniej w świecie nie posiadam żadnego garażu. Ale nadal uważam, że to byłby dobry pomysł.